Датум: 18. Maj 2016 14:13 Категорија: Достигнућа
ТАКМИЧЕЊА ШК. 2015/2016. ГОД.
ПОСТИГНУТИ РЕЗУЛТАТИ НА ОПШТИНСКИМ, ОКРУЖНИМ И РЕПУБЛИЧКИМ ТАКМИЧЕЊИМА
1. Марина Стојковић, 4/1 – учешће на Општинском такмичењу Математика, пласман на Окружно такмичење
2. Ана Антић, 4/1 – учешће на Општинском такмичењу Математика, пласман на Окружно такмичење
3. Миа Веселиновић, 4/1 – учешће на Општинском такмичењу Математика, пласман на Окружно такмичење
4. Марко Ушљебрка, 4/1 – учешће на Општинском такмичењу Математика, пласман на Окружно такмичење
5. Јована Врањешевић, 4/3 – учешће на Општинском такмичењу Математика, похвала на Окружном такмичењу
6. Милка Радосављевић, 4/4 – учешће на Општинском такмичењу Математика, пласман на Окружно такмичење
7. Страхиња Буквић, 4/4 – учешће на Општинском такмичењу Математика, пласман на Окружно такмичење
8. Милана Поповић, 5/3 - учешће на Општинском такмичењу Математика, пласман на Окружно такмичење
9. Марко Крстић, 8/3 - Физика 3. место Окружно (1. место Општинско);
1. -Математика 3. место Општинско, похвала Окружно;
2. -Одбојка 3. место Окружно;
- Дабар бронзана плакета – Републичко такмичење
10. Страхиња Вукановић, 6/1 – Физика 1.место Окружно (1. место Општинско); 3. место Републичко
a. -Математика 2. место Општинско, 3. место Окружно;
b. –''Дабар'' златна и бронзана плакета -Републичко ;
- Биологија 1. Место Окружно;
- ''Кенгур'' бронзана медаља –Републичко
- Информатика програмирање-1. место Општинско
11. Бранко Елбет, 8/2- Историја 2. место Општинско , Окружно 2. место; пласман на Републичко
12. Маја Јовановић, 7/2- Биологија 1. место Окружно и пласман –Републичко;
13. Лука Глувајић, 8/3-'' Тесла инфо куп'' појединачно-захвалница, а тим 5. место на Окружном и пласман на Републичко;
-''Дабар'' – бронзана медаља и пласман на Републичко
14. Михаило Бабић, 8/2 – ''Тесла инфо куп''- тим 5. на Окружном и пласман на Републичко
15. Младен Маравић, 6/1 –'' Дабар'' – Бронзана плакета Републичко;
a. -Информатика програмирање 2. место Општинско и пласман на Окружно
16. Јелена Мирчетић, 7/4 –'' Дабар''- бронзана плакета на Републичком
17. Тања Травар, 8/4 - 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике
18. Тамара Милутиновић, 8/2 - 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике
19. Ивана Божић, 6/3 - 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике
20. Соња Огњеновић, 7/1 - 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике;
a. -Кошарка 3.место Општинско;
b. -Фудбал 3.Место Општинско
21. Ања Рикановић, 8/3 - 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике
22. Јелена Васић, 8/3 - 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике;
1. -Одбојка 1.место Општинско;
23. Дуња Шулава, 5 /2 - 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике
24. Ана Абаџин, 7/1 - 1. место Општинско такмичење атлетика (екипно), 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике
25. Тијана Живковић, 7/1 - 1. место Општинско такмичење атлетика (екипно), 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике
26. Никола Ромић, 8/1- 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике;
1. -Одбојка 3. Место Окружно;
2. -Историја 3. Место Општинско;
27. Никола Милановић, 8/3- 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике;
a. -Дабар бронзана плакета на Републичком ;
- Одбојка 3.место Окружно;
28. Вукашин Иванковић, 8 /3 - 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике;
29. Илија Вуков, 7/2- 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике;
1. -Биологија пласман на Окружно
30. Мирослав Малетић, 8/4- 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике
31. Богдан Радојчић, 8/3- 1. место на 10. Школској олимпијади из атлетике;
a. -Одбојка 3. Место Окружно;
32. Вељко Ћулибрк, 8/2- Одбојка 3. Место Окружно;
1. -Атлетика 1. место екипно Општинско
33. Вук Ралић, 8/3 – Атлетика 1. место екипно Општинско
34. Добросав Васић, 8/3- Атлетика 1. место екипно Општинско
35. Никола Давидовић, 5/2- Информатика програмирање- 3. место Окружно
36. Јелена Божић, 8/2 - Књижевна олимпијада- 2 место Окружно;
1. -Енглески 3. место Општинско; пласман на Окружно
2. -Биологија 3. место Окружно такмичење
3. –Српски језик, 2. место Општинско и пласман на Окружно
37. Дејана Јаснић, 7/1 – Књижевна олимпијада 3 место Окружно;
1. -Историја 3. место Општинско и пласман на Окружно
38. Тамара Грујић, 7/1- Књижевна олимпијада 3 место Окружно; Физика 2 место Општинско;
Историја 2. место Општинско
39. Огњен Ћулибрк, 5/2 - Пливање -Олимпијада пласман;
1. –Математика 2. место Општинско, 2. место Окружно;
2. - Биологија 2. место Окружно
40. Драган Ушљебрка, 8/2- Одбојка 3. место Окружно;
41. Срђан Дражић, 8/2 – Биологија – 3. место Окружно;
1. -Одбојка – 3. место Окружно;
2. -Историја 3. место Општинско и пласман на Окружно
42. Никола Марчета, 8/2 – Одбојка 3. место Окружно;
43. Марко Митровић, 8/2 – Одбојка 3. место Окружно;
44. Владимир Петровић, 5/4 – Биологја 2. место Окружно
45. Александра Рудеж, 6/3 – 2. место Окружно Биологија;
a. -Одбојка 1. место Општинско
46. Тамара Радаковић, 6/3 – Биологија 3. место Окружно
47. Богољуб Благојевић, 7/2 – 2. место Окружно Биологија
48. Милица Весић, 7/3 – Биологија 3. место Окружно;
1. -3. место Општинско Физика;
2. -Хемија пласман Окружно
49. Младен Малобабић, 8/2 – Биологија 2. место Окружно;
a. -2. Место Општинско физика и пласман на Окружно;
b. -Информатика Окружно 3. место Општинско и пласман на Окружно;
50. Лука Ушљебрка, 8/2 – Биологија 3. место Окружно;
a. -Географија 2. место Општинско
51. Марија Ковачевић, 8/2 – Биологија 3. место Окружно
52. Милица Пајић, 8/4 – Географија 2. место Општинско
53. Ненад Крстоношић, 6/2 – Физика 3. место Општинско;
- Историја 3. место Оштинско и пласман на Окружно-похвала
54. Ања Врањешевић, 7/1 – Физика 1. место Општинско и пласман на Окружно;
- Историја 3. место Општинско и пласман на Окружно
55. Стефан Латиновић, 7/3 – Физика 3. место Општинско
56. Илија Опарушић, 5/1 – Историја 3. место Општинско и пласман на Окружно
57. Александра Михић, 7/1 – Историја 2. место Општинско и пласман на Окружно;
a. -Одбојка 1. место Општинско
58. Данијела Полимац, 8/4 – Историја 3. место Општинско и пласман на Окружно
59. Митар Ненадовић, 8/4 – Историја 3. место Општинско и пласман на Окружно
60. Милош Вучковић 5/1 -Победник Дечјег конгреса '' Ја сам дете на врху планете'' са радом '' Маштам о професији будућности''
/област информатика/
ЧЕСТИТАМО СВИМ УЧЕНИЦИМА НА ПОСТИГНУТИМ РЕЗУЛТАТИМА!!!